Sipariş Numaramız: (+90) 0392 44 44 936    

Şirket Politikamız

fabrika

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Şirketimiz Cahit Genç & CO.LTD olarak entegre bir kalite yönetim sistemi yürütme yönünde ilerlemektedir. Buna göre şirket bünyesinde üretmeyi hedeflediğimiz ve ürettiğimiz tüm mamülleri ulusal ve uluslar arası mevzuat ve yasal şartlar doğrultusunda müşteri ve piyasa şartlarına uygun olarak üretmeyi hedeflemekteyiz.

Önceliğimiz sağlıklı gıda üretimi için sağlıklı ve tüm hijyen kurallarına uygun yem üretimi sağlamaktır. Bunun için tüm Mikrobiyolojik, fiziksel ve kimyasal spesifikasyonlara uygun ürünlerin üretimini yapmak ve ürünlerin hijyenik koşullarda üretilmesini, depolanmasını ve sevkini sağlayarak müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli ürünler sunmak hedefimizdir.

Bu süreçte çevreye ve doğal yapıya duyarlı; iş güvenliği ve çalışan sağlığı gibi konular göz önünde tutularak gerekli eğitimlerin sağlanması ve sürekli gelişim çerçevesinde büyümeyi amaçlamaktayız.

Tüm çalışmalarımızın bu yönde gerçekleşeceği konusunu taahüt eder bunu misyonumuz ve vizyonumuz olarak kabul edip sürekli kendimizi geliştirmeyi politikamız kabul ederiz.Yönetim Kurulu Başkanı
Cahit GENÇ

Size Yardımcı Olabiliriz. Bizi Arayın +90 392 44 44 936